O „Mieście cudów” w mediach

☝ W ramach wzmożonej akcji promocyjno przypominającej odświeżam sobie i Państwu dwa programy, w których mówiłem o „Mieście cudów”.

Oficjalna premiera książki nastąpiła 4 listopada 2019 roku – tak, tak, jeszcze w normalnym świecie. Zresztą w dużej mierze to właśnie szok spowodowany jego raptownym ocipieniem sprawił, że cała akcja marketingowa wyhamowała. A ponieważ jako swój własny wydawca do sprawy promocji postanowiłem podejść nader profesjonalnie, porozsyłałem egzemplarze recenzenckie do kilku redakcji. Zainteresowało się Radio Warszawa i Telewizja Republika.

I tak oto 25 listopada miałem przyjemność być gościem Karola Gaca w poranku „Siódma – dziewiąta”. A mówiłem m.in.:

„W Lourdes uderzyło mnie to, że jest tam bardzo dużo ludzi, którzy zazwyczaj są schowani, czyli ludzi niepełnosprawnych, chorych. To jest ich miasto. Tam oni są najbardziej u siebie, czują się poniekąd władcami tej przestrzeni. To jest bardzo wzruszający widok. Wyjazd tam poleciłbym każdemu, kto ma jakieś swoje duchowe pytania, kto poszukuje na nie odpowiedzi i też nadziei na to, że świat może być lepszy, niż nam się wydaje.

🎧 Audycji można posłuchać tu.

Zaś miesiąc później, w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia – ostatnich normalnych – o samej książce, ale także między innymi o moich młodzieńczych fascynacjach New Age i… serialu „Siedem życzeń” porozmawiałem z Marcinem Bąkiem.

📺 Program w całości do obejrzenia tu.

No cóż, przynajmniej można było jeszcze normalnie spotkać się w studiu. Cieszę się, że zdążyłem się załapać. Wątpię, czy prędko będzie to znów możliwe. O ile w ogóle jeszcze kiedyś.

📚 A jeśli kogoś moje wypowiedzi zainteresowały, to książka oczywiście cały czas do nabycia tu.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s